מהו אימון אישי?
מכתבי תודה

צור קשר

הכתוב מתייחס לגברים ונשים כאחד.

כמה פעמים בחיים אמרת לעצמך:
'אם הייתי יכול לעשות שינוי בחיים, הייתי עושה זאת. רק שאינני יודע כיצד, זה נראה בלתי אפשרי...'

אני בא ואומר לך, כאן ועכשיו שזה אפשרי....  

הנה אתה כאן  –  מבחינתי זהו הצעד הראשון שלך לשינוי!  ההמשך תלוי בך ואני אעזור לך להגשים זאת.

יחד נוכל לצאת למסע שתכליתו ביצוע השינוי, בתהליך אישי מרתק ללא פחד וללא חשש. מסע אותו נעבור יחד במהלכו תצא לדרך חיים חדשה, דרך אותה אתה תתכנן ותבצע שתהייה לך נוחה ונעימה (בדרך כלל בקצב שלך)  ואשר תביא אותך לתוצאות הרצויות ואף מעבר לזה.

במהלך המסע (האימון האישי)  נשב יחד ונתכנן לאן אתה רוצה להגיע בסיום התהליך. בכדי להגיע לכך נדון יחד מהו החלום שלך ומה הדרכים הטובות ביותר להגשימו. המסע עצמו אינו מפרך וקשה - אלא מרתק, מאתגר ומספק מאוד, אך הוא באותה מידה דורש ממך מחויבות אישית שלמה ומלאה.

האימון האישי הוא תהליך ייחודי ואינו דומה ואינו חופף לתהליכים אחרים, האימון האישי נועד לאנשים בריאים בנפשם המעוניינים לעשות שינוי בחיים    בכלל או ברובד מסוים.

אינני פסיכולוג או יועץ! כאשר אתה בא לבחור מאמן אישי השאלות רבות ומגוונות, לצורך כך נועדה הפגישה הראשונה והקשה מכולן. בפגישה זאת אנחנו מבהירים שאלות, חששות, ואי בהירויות.

אתה מגיע עם רצון לתהות על קנקנו של המאמן, להבין מהם הכלים שבהם ישתמש על מנת לעזור לי לצאת מה"בוץ".... בפגישה זאת יהיה לך מספיק זמן להכיר אותי, ללמוד על ניסיוני בחיים, אציג בפניך את הסמכותי המאפשרים לי להצהיר שאני האדם שיכול לעזור לך במסע המרתק הזה של החיים. בשלב זה תוכל/י לבחור האם אני הוא המאמן המתאים לך.

במידה והחלטתך תהיה על המשך התהליך והמסע יחד – הפגישה תהיה בתשלום. במידה וההחלטה תהיה שלא לצאת למסע – הפגישה בחינם ואין לך שום מחויבות כלפי.  

האימון התפתח בעולם הספורט המקצועי בארה"ב, בשנות ה-70 של המאה ה 20. ממנו נגזר האימון לחיים (Life Coaching) והאימון העסקי 
(Business Coaching).  

האימון האישי
האימון האישי הינו תהליך אינדיבידואלי העוסק בהצבת אתגרים, הגדרת מטרות, תכנונן והגשמתן. הוא מיועד לכל מי שרוצה להתבונן בעצמו, לעשות סדר בחייו, לערוך פריצת דרך בחייו לעבור מתקיעות לצמיחה ברמה האישית ולבצע שינויים שונים בתחום האישי והבין-אישי, במסגרת המשפחה, חברים ובקהילה. האימון האישי ייתן לכם כלים להתמודדות בחיי היום יום ויעזור לכם להפיק בצורה מכסימלית את הפוטנציאל והיכולות הגלומים בכם.

האימון האישי הינו תהליך הבנוי על מפגשים של כשעה פעם בשבוע ועד להגשמת המטרות. האימון יכול להתבצע במפגשים אישיים (פנים אל  פנים), טלפוני ובאמצעות הסקייפ באינטרנט.

האימון העסקי
מיועד לעסקים, ארגונים וחברות, הוא עוסק בנושא שיפור הקריירה, פיתוח אישי בתוך הארגון ושיפור רמת סביבת העבודה, פונה גם לנושאי יזמות בין אם היא אישית ובין אם היא בתוך הארגון. 

תהליך האימון העסקי הינו תהליך מיועד למנהלים בארגון למען שיפור המנהיגות, בנייה והטמעה של תהליכים אפקטיביים, יצירת סביבת עבודה הישגית תוך אימון צוותי העבודה והכנתם להתמודדות במצבי לחץ. 

הכנסת דפוסי התנהגות בהתאם לחזון הארגון ומיצוי הפוטנציאל והיכולות האורגניים הקיימים בארגון. האימון מתרחש בתוך הארגון עצמו, בנוי ממפגשים עם המנהלים פעם בשבוע עד להגשמת מטרות הארגון והמטרות האישיות של המנהל עצמו.

אופי תהליך האימון (אישי ועסקי)
מערכת היחסים בין המאמן והמתאמן היא מערכת הבנויה על אמון מלא, הקשבה והבנה המיועדות לתת תמיכה והעצמה למתאמן. מערכת זאת תעזור לך, המתאמן, להגיע להקשבה עצמית. באמצעות הקשבה זאת תוכל להציף ולהעלות פתרונות אפשריים למצבים שלכאורה נראים כמצבים ללא פתרון. בסיום תהליך האימון תמצא את הפתרון הנכון לך ותמשיך לדרך העשייה באמצעות הכלים שרכשת.
התהליך יגרום לך להעצים את ביטחונך העצמי ולהאמין בעצמך וביכולתך להגשים חלומות. מכאן הדרך להצלחה  -  קצרה.

אני כמאמן מתחייב לדיסקרטיות מלאה ולחוסר שיפוטיות ושמירה על כללי האתיקה בכל הקשור לתהליך האימון.

אני מזמין אותך להתקשר אלי ולקבוע פגישה.....

להתראות רוני.
כל הזכויות על האתר שמורות לרוני המבורגר © |  סמטת הר-סעד 1/2, אילת 88270
אתם מוזמנים גם לבקר באתר הצימר של רוני